Голова Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади Здерка Ярослав Михайлович

Народився 13 серпня 1957 року.

Після закінчення школи у 1972 році вступив до Рогатинського радгосп-технікуму, на ветеринарне відділення, який закінчив в 1976 році. Після закінчення технікуму почав працювати ветфельдшером в колгоспі «Верховина» села Раковець Богородчанського району Івано-Франківської області.

З 1977-1979 рр  був призваний на військову службу.

Після закінчення військової служби продовжив трудову діяльність в колгоспі «Україна» села Старі Богородчани, Богородчанського району, Івано-Франківської області, на посаді ветлікаря, де і працював до виборів сільського голови с. Старі Богородчани.

У 1980 році поступив на заочне відділення ветеринарного факультету Львівського ветеринарного інституту, який у 1986 році закінчив.

Одружений. Має двох дочок. Судимість відсутня.

З 2003 – 2015 рр. голова  Старобогородчанської сільської ради.

З 2015 року обраний головою Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Контактний телефон: 097-93-36-163, е-mail: Zderka-sr@ukr.net