Про скликання вісімнадцятої чергової сесії сільської ради сьомого демократичного скликання

Старобогородчанська сільська рада ОТГ повідомляє

про те, що відповідно до розпорядження сільського  голови   від  06 грудня 2017  року № 94 "Про скликання вісімнадцятої  чергової сесії сільської ради сьомого демократичного скликання»,

21 грудня 2017 року о 14.00 год.

в залі засідань сільської ради відбудеться сімнадцята чергова сесія сільської ради сьомого демократичного скликання, з наступним порядком денним:

1. Про затвердження змін до бюджету на 2017 рік.
  2. Про бюджет Старобогородчанської с/р ОТГ на 2018 рік.
  3. Про затвердження структури апарату Старобогородчанської с/р ОТГ.
  4. Про затвердження програми «Місцеве самоврядування у Старобогородчанськїй с/р ОТГ на 2018 -2020 рр.».
  5. Про затвердження програми «Благоустрій на 2018-2020рр.».
  6. Про затвердження програми «Розвиток фізкультури та спорту на 2018 -2020 рр.».
  7. Про затвердження програми «Соціально-економічного розвитку громади на 2018 рік».
  8. Про затвердження «Положення про преміювання працівників Старобогородчанської с/р ОТГ на 2018 рік».
  9. Про затвердження «Положення про премії та надбавок сільському голові  Старобогородчанської с/р ОТГ на 2018 рік».
  10. Про «План діяльності Старобогородчанської сільської ради з підготовки пректів регуляторних актів на 2018 рік».
  11. Про затвердження цільової програми «Бюджет участі Старобогородчанської  ОТГ».
  12. Про затвердження цільової соціальної програми «Молодь в Старобогородчанській ОТГ на 2018 – 2020 рр.».
  13. Про затвердження цільової підтримки індивідуального будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2018- 2020 р.р.
  14. Про затвердження програми «Соціального захисту населення Старобогородчанської  ОТГ».
  15. Розгляд земельних питань.
  16. Різне

На сесію сільської ради запрошуються:

• депутати Старобогородчанської сільської ради ОТГ;
  • члени виконкому Старобогородчанської сільської ради ОТГ;
  • керівники установ, організацій, підприємств Старобогородчанської сільської ради ОТГ;
  • заступники сільського голови Старобогородчанської сільської ради ОТГ;
  • старости Старобогородчанської сільської ради ОТГ;