Про скликання двадцятої позачергової сесії сільської ради сьомого демократичного скликання

Старобогородчанська сільська рада ОТГ повідомляє

про те, що відповідно до розпорядження сільського  голови   від  від 26 квітня 2018  року № 38 "Про скликання двадцятої  позачергової сесії сільської ради сьомого демократичного скликання"

04 травня  2018 року о 14.00 год.

в залі засідань сільської ради відбудеться сімнадцята чергова сесія сільської ради сьомого демократичного скликання, з наступним порядком денним:

1. Про затвердження переліку проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури  об’єднаних територіальних громад  у 2018 році в Старобогородчанській ОТГ.
  2. Про припинення юридичної особи комунальний заклад охорони здоров’я Старобогородчанської АЗПСМ Старобогородчанської сільської ради ОТГ шляхом реорганізації  (перетворення у не комерційне комунальне підприємство).
  3. Різне

На сесію сільської ради запрошуються:

• депутати Старобогородчанської сільської ради ОТГ;
  • члени виконкому Старобогородчанської сільської ради ОТГ;
  • керівники установ, організацій, підприємств Старобогородчанської сільської ради ОТГ;
  • заступники сільського голови Старобогородчанської сільської ради ОТГ;
  • старости Старобогородчанської сільської ради ОТГ;