Щодо затвердження переліку проектів

Шановні депутати!

На розгляд двадцятої позачергової сесії сільської ради буде винесено питання "Про затвердження переліку проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури  об’єднаних територіальних громад  у 2018 році в Старобогородчанській ОТГ".

В зв'язку з цим просмо Вас підготуватись щодо обговорення пропозицій щодо розподілу вищезгаданої субвенції.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 р. № 410  "Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад" субвенція спрямовується на фінансування проектів, передбачених планом соціально-економічного розвитку об'єднаної територіальної громади.