Старобогородчанська сільська рада ОТГ повідомляє

про те, що відповідно до розпорядження сільського  голови   від 17 лютого 2017  року №  7 «

Про скликання тринадцятої  сесії сільської ради сьомого демократичного скликання»,

28.02.2017 року  о 1400 год. в приміщенні сільської ради  відбудеться 13 чергова сесія сільської ради  7 демократичного скликання, з наступним порядком денним:

1. Про затвердження  «Стратегії розвитку Старобогородчанської сільської ради  об’єднаної територіальної громади  на 2017-2026 роки».
  2. Про затвердження Статуту Старобогородчанської сільської ради  об’єднаної територіальної громади ;
  3. Про затвердження моніторингового комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади.
  4. Про внесення змін в план діяльності регуляторних актів на 2017 рік.
  5. Про звільнення від сплати земельного податку на 2017 рік.
  6. Розгляд земельних питань.
  7. Різне.

На сесію сільської ради запрошуються:

• депутати Богородчанської районної ради;
  • депутати Старобогородчанської сільської ради ОТГ;
  • члени виконкому Старобогородчанської сільської ради ОТГ;
  • керівники установ та організацій Старобогородчанської сільської ради ОТГ.