Івано-Франківська область, Богородчанський район

Facebook-марафон до Дня місцевого самоврядування

"U-LEAD з Європою" оголошує Facebook-марафон до Дня місцевого самоврядування: долучайтеся та отримуйте цінні призи Програма «U-LEAD з Європою» запрошує до участі у Facebook-марафоні до Дня місцевого самоврядування в Україні, який відзначається 7 грудня.

21:14 01.12.2017

Пам’ятай Голодомор. Запали свічку скорботи на своєму вікні

25 листопада – День пам’яті жертв голодоморів, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників. Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав мільйони життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори.

10:25 25.11.2017

Оголошення

Старобогородчанська сільська рада об'єднаної територіальої громади  оголошує конкурс  на заміщення вакантних посад - головного спеціаліста  відділу  фінансового обліку, звітності та господарської діяльності;

15:23 20.11.2017

11:23 15.09.2017