Вакансія

Дата: 02.03.2017 00:26

Старобогородчанська сільська рада об'єднаної територіальної громади

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування - державного реєстратора.

Заяви про участь у конкурсі приймаються з 03.03.2016 року  протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційному сайті Старобогородчанської ОТГ.

На заміщення вакантної посади у конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за напрямом підготовки «Право». Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

Для здачі іспиту необхідно показати знання  Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»   також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень державного реєстратора.

Учасники конкурсу повинні вільно володіти комп’ютером та державною мовою.

До заяви про участь у конкурсі додаються:

• особова картка (форма П-2 ДС):
  • копія паспорта;
  • копія військового квитка (для військовозобов'язаних);
  • копії документів про освіту;
  • декларацію про доходи за 2016 рік;
  • копія трудової книжки;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см.

Інформацію можна отримати за адресою: 77712, Івано-Франківська область,  Богородчанський район, с. Старі Богородчани, вул..Франка 1, відділ кадрового та правового забезпечення

Довідки за тел. 51-7-00