Круглий стіл щодо активізації жителів громади

Дата: 20.06.2017 08:30

16 червня 2017 року в Старобогородчанській сільській раді відбувся круглий стіл щодо активізації жителів громади, який організований громадським центром «Ділові ініціативи» (м. Івано-Франківськ). В зустрічі взяли участь заступники сільського голови Юрій Іванишин та Іван Лесів, керівник ЦНАПу Ганна Тимків, старости сіл Нивочин Марія Морошан, с.Гринівка Ніна Хмелівська, с.Лесівка Галина Сем’янів та с.Скобичівка Ірина Трінчук, депутат сільської ради Михайло Каратніцький, представники громадськості.

Засідання відкрила заступник голови правління ГЦ “Ділові ініціативи” Тетяна Кулик. Заступник голови правління Агенції місцевого розвитку м. Бурштин Олександра Шаган ознайомила учасників зібрання з формами громадської участі у розвиток громади на прикладі населених пунктів Бурштинської міськради. Учасники круглого столу також обговорили питання створення молодіжної ради при сільській раді та можливі шляхи підтримки місцевих ініціатив.