Старобогородчанська сільська рада об’єднаної територіальної громади стала переможцем восьмого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

Дата: 08.12.2017 09:02

Старобогородчанський сільський голова об’єднаної територіальної громади Ярослав Здерка взяв участь в урочистому зібранні з нагоди Дня місцевого самоврядування, яке відбулося в обласній раді 5 грудня 2017 року.
В рамках урочистостей голова обласної ради вручив дипломи переможцям восьмого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
Серед переможців - проект Старобогородчанської ОТГ   «Зміцнення матеріально-технічної бази та розвиток місцевої пожежної команди Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади» на загальну суму 310,2 тис. грн., в тому числі громада отримає з обласного бюджету 155,0 тис. грн.. Відповідно до даного проекту у 2018 році буде придбано пожежно-технічне обладнання для укомплектування місцевої пожежної команди.