DOBRE

Дата: 21.06.2017 09:02

20 червня 2017 року в Старобогородчанській сільській раді ОТГ відбулося друге засідання робочої групи щодо покращення надання послуг населенню громади в рамках проекту «Децентралізація приносить кращі зміни та ефективність («DOBRE»). В засідання взяли участь сільський голова Ярослав Здерка – керівник групи, заступники сільського голови Іван Лесів та Юрій Іванишин, секретар сільської ради Ірина Долотко, старости сіл Нивочин – Марія Морошан, Гринівка – Ніна Хмелівська, Скобичівка – Ірина Трінчук, керівник ЦНАПу Ганна Тимків, інші члени робочої групи, а також представники проекту «DOBRE». Учасники засідання уточнили перелік проблемних питань щодо поводження з сміттям на території громади, провели SWOT-аналіз проблеми поводження з відходами, відпрацювали стратегічні цілі плану удосконалення послуги з поводження з твердими побутовими відходами на території Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади та завдання до кожної стратегічної цілі.

За результатами засідання робочої групи сільським головою Ярославом Здеркою були дані конкретні доручення працівникам сільської ради Старобогородчанської ОТГ.