Старобогородчанська громада
Богородчанський район, Івано-Франківська область

День дитини у Старобогородчанській ЗОШ І-ІІІ ст.

«Дитинства яскрава планета»

Під такою назвою 21 листопада у Старобогородчанській школі відбулося відзначення Міжнародного дня дитини, присвячене річниці проголошення Генеральною  Асамблеєю ООН Декларації прав дитини.

Розпочалося святкування веселою музичною руханкою, яку провели дівчата з Міністерства  охорони здоров’я і спорту шкільного парламенту. Далі всіх школярів зібрав концертний майданчик «Територія дитинства». На його імпровізованій сцені зіграв на акордеоні п’ятикласник Воронич Андрій, пісню про Україну під супровід бандури подарувала присутнім шестикласниця Барабаш Христина, дівчата-п’ятикласниці виконали пісню Тіни Кароль  «Україна – це ти», подарунком від дівчат 6-Б класу став сучасний танець, а на завершення концерту пролунала пісня «Надія є» у виконанні дев’ятикласниць та п’ятикласників.

У цей час всі охочі могли відвідати куточок аквагриму і розмалювати обличчя. А пізніше взяти участь у фотосесії «Так виглядає щастя». Подивитися колекції марок, мушлів, сірникових коробок, монет, статуеток ангелів, іграшок з кіндер-сюрпризу   можна було на виставці колекцій « Світ моїх захоплень». Завершилося святкування конкурсом «Караоке на майдані», перемогу в якому здобула дев’ятикласниця Гарбуз Оксана»

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин