УЧАСТЬ ШКОЛЯРІВ СТАРОБОГОРОДЧАНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ПРИРОДООХОРОННІЙ АКЦІЇ «ПЕРВОЦВІТ»

Учні Старобогородчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Старобоогородчанської сільської ради ОТГ взяли участь у Всеукраїнській природоохоронній акції «Первоцвіт».

В школі було проведено ряд цікавих заходів. В початкових і середніх класів був організований конкурс малюнків і творів «Весняний ніжний первоцвіт – це Божий дар людині»,   в старших – виставка світлин «Квіти, квіти, милуюсь я вами». В початкових класах діти інсценізували казки  та легенди  про первоцвіти.

В 7 – 8 класах пройшла вікторина «Квіти, занесені в Червону книгу».

Члени учнівського парламенту виготовили та розповсюдили серед школярів листівки «Не знищуйте первоцвіти».

Екологічна бригада виступила перед школярами з програмою «Первоцвіти просять захисту».

Учні 9 класу разом із вчителем біології   Куртяк М.В. визначали  місця зростання первоцвітів, занесених до Червоної книги.