«Гра – ключ до душі дитини» на базі ДНЗ ясла-садка «Джерельце» Старобогородчанської ОТГ

Дата: 07.03.2017 09:38

Як відомо,  гра у дитячі роки , є основним видом діяльності людини. За її допомогою діти пізнають світ, у них виникає бажання фантазувати, відкривати таємниці і прагнути чогось прекрасного.

З метою розширення знань педагогів про використання дидактичних ігор та вправ у роботі з дітьми, 28 лютого 2017 року, на базі ДНЗ ясла-садка «Джерельце» Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади ( завідувач Барабаш М.І.) було проведено методичне об’єднання для вихователів з теми  «Дидактичні ігри, як засіб всебічного розвитку дитини».

Активну участь у підготовці методоб’єднання взяли педагоги, які атестуються в 2017 році.

Учасники переглянули заняття з сенсорного розвитку у групі раннього віку, яке провела вихователь Гуменюк О.В. та музичне заняття з використанням дидактичних ігор у старшій групі (відповідальні муз керівник Уманців Г.І. та вихователь Григоровська О.Б.)

Вихователь Романишак Г.І. виступила з міні-лекцією «Особливості використання дидактичних ігор та вправ в освітньому процесі», а вихователь Вишневська І.Б. надала консультацію для педагогів «Сенсорне виховання дітей в сучасному вимірі».

Педагоги підготували виставку дидактичного матеріалу із сенсорного виховання виготовленого своїми руками.

З метою профілактики професійного вигорання  педагогічних працівників практичним психологом садка Мокан С.М. було проведене  тренінгове заняття для педагогів «Шлях до себе».

Методист відділу освіти, культури, молоді та спорту Старобогородчанської ОТГ  Климів Х.В.  підвела підсумки семінару та підкреслила, що зустріч була плідною, змістовною, корисною для всіх учасників.