Розколяда у Старобогородчанській ОТГ

Розколяда - дійство,  яке завершує цикл Різдвяних свят.

Традиційно розколяда починається після 15 січня, а тривати може аж до Стрітення, коли, за народним повір'ям, зима зустрічається з весною. Саме в цей період люди ще вітаються "Христос народився!"

22 січня 2017 року і у Старобогорочанській об'єднаній територіальній громаді відбулось святкове дійство за участю колективів з усієї громади, які співали різноманітні колядки та щедрівки.

На сцені, Будинку культури с. Старі Богородчани, по черзі виступали народні колективи з різних куточків нашої громади, які зібралися на свято народної творчості «Розколяда». Всі зібралися, щоб разом, великою українською родиною, провести коляду до небес, а також колядницькою молитвою просити Господа, що б зіслав мир на нашу країну.

Колядники заспівували українські народні колядки, а також ті, які притаманні саме тому селу,  звідки вони приїхали.