Воркшоп для молоді «Молодь на ринку праці».

12 квітня 2017 року

Громадський центр «Ділові ініціативи» в рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» в Івано-Франківській області, що реалізується програмою DOBRE Global Communities   та фінансується USAID проводить тренінг для молоді.

До участі у семінарі запрошуються молодь,  представники молодіжних громадських організацій та ініціативних груп. Семінар розрахований на 5 годин. В ході семінару планується розглянути питання про роль молоді в місцевому  розвитку громади,  важливість зайнятості молоді. В ході семінару учасники зможуть пройти тренінг з можливих способів участі у житті громади,  зайнятості у бізнесі, вибору та оцінки  бізнес ідеї,  розробки і складання бізнес-плану.

Початок тренінгу: 11.00

Дата: 12 квітня 2017 року

Місце проведення: Старобогородчанська ЗОШ І-ІІІ ст.

Адреса: вул. Данила Галицького, буд. 1, с. Старі Богородчани, Івано-Франківська обл.