Старобогородчанська громада
Богородчанський район, Івано-Франківська область

Конкурс дитячого малюнку з нагоди відкриття Центру надання адміністративних послуг у Старобогородчанській ОТГ

Відповідно до розпорядження голови Старобогородчанської сільської ради ОТГ Ярослава Здерки від 20.10.2017 р. № 77 «Про проведення конкурсу  дитячого малюнку з нагоди відкриття Центру надання адміністративних послуг у громаді», з метою інформування про відкриття Центру надання адміністративних послуг в громаді, популяризації його роботи, залучення жителів громади, формування розуміння суті Центру надання адміністративних послуг у дітей як майбутніх користувачів послуг, інформування батьків, сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для творчого розвитку, виявлення і підтримки талановитої та обдарованої  учнівської молоді у загальноосвітніх навчальних закладах проводиться конкурс  дитячого малюнку «Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) моїми очима» з нагоди відкриття Центру надання адміністративних послуг у громаді.

Конкурс конкурсу малюнку проводиться у трьох категоріях: 
І категорія - від 6 до 9 років;
ІІ категорія - від 9 до 14 років;
ІІІ категорія - від 14 до 16 років.

Терміни проведення конкурсу: з 1 листопада до 17 листопада 2017 року

Конкурсанти можуть подати творчі роботи у загальноосвітні навчальні заклади, де вони навчаються.
У Конкурсі беруть участь роботи, які підготовлені самостійно учасниками.
Формат малюнку – А4, горизонтальне розміщення зображення.
Конкурсна робота має бути підписана даними про прізвище, ім’я, по батькові учасника, назву загальноосвітнього навчального закладу, вказані дані про клас навчання учасника. 
Виставка малюнків «Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) моїми очима» буде розміщена у приміщенні Центру надання адміністративних послуг.
З елементів малюнків переможців Конкурсу буде сформовано дизайн малюнку, який прикрасить громадську зупинку Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади.
 « повернутися до списку новин