Старобогородчанська сільська рада ОТГ оголошує про початок прийому проектів громадських ініціатив у рамках програми «Бюджет участі Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади»

Дата: 12.02.2018 10:39

Цільова програма «Бюджет участі Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади» встановлює та регулює систему взаємодії влади Старобогородчанської ОТГ та її жителів щодо реалізації проектів за рахунок коштів бюджету ОТГ.
Процес партиципаторного бюджетування  (Бюджет участі) –це процес складання, розгляду, відбору, затвердження, виконання проектів, звітування про їх виконання.
Участь в цьому процесі можуть брати ініціативні жителі та групи громадян, громадські об’єднання та організації, інші інституції громадянського суспільства, які ведуть свою діяльність на території Старобогородчанської ОТГ.

Основні параметри Бюджету участі Старобогродчанської ОТГ на 2018 рік
1.Загальний обсяг Бюджету участі на 2018 рік складає 100 000,00 грн.;
2.Максимальний розмір співфінансування з бюджету громади одного проекту 20 000 грн.;
4.Проект подають жителі Старобогородчанської ОТГ, яким виповнилося 18 років;
5.Проект має бути поданий відповідно до форми з мінімальною кількістю підписів - 10 (окрім автора проекту). Форма проекту у електронній версії доступна за посиланням - https://rada.info/upload/users_files/40154315/84fdf12627b3394433969fe2d2eb1c90.docx) у рубриці «Бюджет участі».
6.Основні етапи реалізації Бюджету участі Старобогородчанської ОТГ:
•Термін початку і завершення подачі проектів – з 15 лютого по 31 березня 2018 року (45 днів). Проекти подаються: за адресою Старобогородчанська сільська рада ОТГ с. Старі Богородчани, вул. Івана Франка, буд. 1 (відповідальні посадові особи: Іванишин Юрій, Лесів Іван), електронною поштою за адресою: st_bogorodchany@i.ua у вигляді відсканованого оригіналу документу або особисто;
•Аналіз поданих проектів Експертною групою здійснюється з 02 квітня по 02 травня 2018 року (30 днів);
•Оприлюднення списків позитивно і негативно оцінених проектів в період з 02 травня по 06 травня 2018 рік;
•Оприлюднення переліку пунктів голосування – 07 травня 2018 року
•Голосування за проект з 14 травня по 14 червня 2018 року;
•Визначення проектів-переможців – 15 червня 2018 року.
•Реалізація проектів.
Нормативні документи, інформація та формуляри щодо Бюджету участі Старобогородчанської ОТГ знаходяться на веб-сайті Старобогородчанської ОТГ за посиланням (https://st-bogorodchany-gromada.gov.ua/bjudzhet-uchasti-10-18-42-03-11-2017/) у рубриці «Бюджет участі».