Великодня казочка в садочку "Джерельце" с. Старі Богородчани Старобогородчанської ОТГ

В наш рідний край весна прийшла
Нам всім Великдень принесла,
Горять свічки, блищать ікони,
Земля в молитві до небес.
Христос Воскрес
!
Христос Воскрес!!!

Великдень – це свято коли люди святкують воскресіння Ісуса Христа, на це свято печуть паски, фарбують та розписують яйця, коли вся родина збирається разом та вітають один одного.

Так і в нашому садочку об’єдналась та веселилась велика та дружня родина.

06 квітня 2017 року у переддень Світлого Хрестового Воскресіння у Старобогородчанському ДНЗ ясла-садку  “Джерельце” відбулася розвага “Великодня писанка”, яку підготували музичний керівник Уманців Ганна Іванівна та вихователь старшої групи – Григоровська Оксана Богданівна.

Розвага пройшла в урочистій атмосфері, діти були одягнені в українські вишиванки, особливого настрою надали пісні «Що на нашій вулиці»,  “Писанка», «Великдень», «Радіє дітвора».

Емоційно та виразно діти розповідали вірші, хлопчик-вістунець сповістив усім про те, що весь хрещений люд готується до найкращого свята – до Великодня, а дітям особливо  сподобалось водити хороводи та співати гаївки: «Вербова дощечка», «А на нашій вулиці».

Не можна собі уявити Великодніх свят без барвистих, кольорових писанок, крашанок. Про те, як з’явилася на світ писанка повідала нам «Великодня казочка» у виконанні діточок, а інсценівка «Великдує кругла паска» показала, що ще треба класти до великоднього кошика, щоб сідаючи після служби до святкового столу сім’я була міцна і здорова.

Море позитивних емоцій у дітей викликала гра “Музична писанка”. Всі дітки утворили гарне велике коло і коли музика починала грати, діти передавали писанку один одному, коли музика переставала грати у кого в руках залишалась писанка, та дитина вибувала з гри. Так коло поступово зменшувалось і з’явився переможець гри..
     Закінчилося свято величальними віршами на славу Христового Воскресіння та України!

«Христос Воскрес!» - Дніпро клекоче

Й несе цю вість у Чорне море.

Вкраїно, встань, протри вже очі,

Всміхнися і забудь про горе!

Вихователь ДНЗ «Джерельце»                                                       Григоровська Оксана Богданівна

Музичний керівник ДНЗ «Джерельце»                                           Уманців Ганна Іванівна