Участь у Конференції уповноважених представників місцевого самоврядування у м. Києві

9 грудня 2016 року у м.Києві відбулася конференція уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів Асоціації міст України.

У заході взяли участь голова Асоціації міст України – Київський міський голова Віталій Кличко, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, віце-прем’єр Геннадій Зубко, парламентарі, представники Кабінету Міністрів України та Адміністрації Президента, експерти міжнародних проектів,  делегація з Прикарпаття: виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення АМУ Юрій Стефанчук, міські голови Галича, Коломиї, Городенки – Орест Трачик, Ігор Слюзар, Степан Яворський відповідно, секретар міської ради м. Яремча Володимир Губарчук і заступник сільського голови Старобогородчанської ОТГ Іван Лесів.

Під час заходу було обговорено питання використання місцевих бюджетів за 2016 рік, а також особливості їх формування на 2017-ий. У форматі діалогу було окреслено досягнення місцевого самоврядування і обговорено його проблеми.

Юрій Стефанчук наголосив, що Івано-Франківськьке РВ АМУ підтримує пріоритети діяльності Асоціації міст України щодо впровадження децентралізаційної реформи та роботу над зміцненням місцевого самоврядування.