Тиждень народознавства у Старобогородчанській ЗОШ І-ІІІ ст. Старобогородчанської ОТГ

З 24 по 28 жовтня у Старобогородчанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Старобогородчанської ОТГ, пройшов тиждень народознавства. В його рамках було проведено ряд цікавих заходів: виставка вишиваних рушників «Душа мого народу -  рушники, барвінками і мальвами зігріта», години класного керівника на народознавчі теми, майстер - клас з виготовлення ляльки-мотанки, організований вчителькою трудового навчання Михайлів Іриною Богданівною, екскурсії учнів та педагогів в шкільну народознавчу світлицю, конкурс на знання учнями народних звичаїв та обрядів «Розумники та розумниці», перемогу в якому здобула учениця 5-Б класу Струк Вікторія. Впродовж тижня школярі працювали над створенням колективного творчого панно «Як у нас на Україні». А завершився тиждень народознавчим святом «Коса – дівоча краса».

Захід  підготовлено заступником директора Старобогородчанської ЗОШ І-ІІІ ст. з виховної роботи Л.І.Василишин.