Старобогородчанська громада
Богородчанський район, Івано-Франківська область

На Прикарпатті відбулися змагання з пожежно-прикладного спорту серед підрозділів місцевої пожежної охорони

19 травня 2017 року на Івано-Франківщині відбулися змагання з пожежно-прикладного спорту серед підрозділів місцевої пожежної охорони.

Зважаючи на виконання непростих обов’язків, пов’язаних з ризиком для життя, ці люди мають постійно вдосконалювати свій професійний рівень, перебувати у добрій спортивній формі, а, як відомо, найкраще відшліфовувати такі навички на різного роду спортивних змаганнях.

Тому проведення обласних змагань з пожежно-прикладного спорту серед підрозділів місцевої пожежної охорони області, стало справжнім спортивним святом.

У спортивному дійстві взяли участь 13 місцевих пожежних команд із різних регіонів Прикарпаття, серед яких і місцева пожежна команда села Старі Богородчани Старобогородчанської  ОТГ у складі Миколи Тимішака, Івана Струка, Анатолія Іванюка.  Боротьба за перші місця була напруженою та безкомпромісною.

Вітаємо команду с. Старі  Богородчани, яка була нагороджена грамотою та медалями за зайняте  ІІІ місце по пожежній естафеті на змаганнях з пожежно – прикладного спорту серед підрозділів місцевої пожежної охорони Івано-Франківської області.

 « повернутися до списку новин