Всеукраїнський Тиждень права у Старобогородчанській ЗОШ І-ІІІ ст.

У закладах освіти Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади  пройшов

Всеукраїнський Тиждень права.

У Старобогородчанській ЗОШ І-ІІІ ст. тиждень розпочався загальношкільною лінійкою. В ході тижня було проведено ряд цікавих заходів. Всі класні керівники провели Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, тематичні інформування для  школярів «Жити за основним законом». Були проведені такі бесіди:

- «Великий дім – держава, лад в ньому – закон (1-4 кл.);

- «Підліток і право» (5-8 кл.);

- «Вибір є у кожної долі» (9-11 кл.).

Вчитель  права Пилипів Н.І. провела   – для учнів 9-11 класів  брейн-ринг «Закон. Право. Відповідальність». Медична сестра Ткачук О.В. організувала зустріч з терапевтом Олексин З.Б. на тему: «Вплив алкоголю на організм молодої людини». Учні прослухали цікаву розповідь про шкідливість алкоголю, подивилися відеофільм.

Шкільний практичний психолог Момот І.В. провела з учнями 7 класів тренінг на тему: «Що таке правомірна поведінка». Також протягом тижня проводилися корекційні заняття з учнями, схильними до правопорушень.

Соціальний педагог Багрій Р.В. провела з учнями  9-11 класів просвітницько-профілактичний захід щодо протидії торгівлі людьми «Торгівля людьми, або біле рабство».