В Старобогородчанській сільській раді ОТГ проведено семінар-громадські слухання

18 вересня 2017 р. в Старобогородчанській сільській раді ОТГ проведено семінар-громадські слухання на тему:

«Земельна реформа. Міфи і реальність щодо зняття мораторію на землі сільськогосподарського призначення. Можливості та перспективи розвитку ягідництва в регіоні»

Із вступним словом до присутніх звернувся заступник сільського голови ОТГ Іван Лесів.

Експерт з розвитку сільських територій та кооперації - Йосип Книжицький та Галяс Андрій, експерт розвитку ягідних сімейних ферм та кооперативів розповіли присутнім про:

1. Регулювання ринку землі. Передумови та нові ініціативи. Реформування з метою підвищення прозорості в управлінні земельними ресурсами України – досягнення і виклики. Досвід країн світу в управлінні земельними ресурсами. Чинники економічного зростання.
  2. Реалізацію прав та можливостей власників земельних паїв. Розвиток підприємництва та дрібних сільськогосподарських виробників. Програми підтримки фермерства, відродження нового класу сільгосп виробників малих сімейних ферм та їх кооперації.
  3. Формування ринку земель сільськогосподарського призначення в контексті розвитку сільських територій. Як реалізувати потенціал сільських територій? Підходи до формування місцевих бюджетів та права громад щодо землекористування.