В селі Гринівка засяяла Різдвяна ялинка

Дата: 21.12.2017 13:34

Вже традиційно на 19 грудня у День Святого Миколая в Україні відбувається відкриття Різдвяних ялинок. Адже саме це свято – свято Святого Миколая,  символізує початок зимових різдвяно-новорічних свят.
Жителі  Гринівки також дочекалися  до святково прибраної новорічної ялинки в центрі села. Яскравими кольорами гірлянд та іграшками, ялинка стала окрасою села в ці новорічні та Різдвяні свята. Новорічна ялинка є саме Різдвяною ялинкою і, як вічнозелене дерево, символізує вічне життя, подароване нам новонародженим Ісусом. Новий рік і Різдво Христове найулюбленіші та найочікуваніші свята для всіх людей. Адже ця чудова пора асоціюється з оновленням життя та думок, теплом і затишком родинного вогнища, дарує передчуття дива, вселяє надію на здійснення всіх найпотаємніших мрій і сподівань.
Встановлення  святкової ялинки в Гринівці – мрія всіх жителів села, яка стала дійсністю. А передувала усьому клопітка робота, щоб свята вдалися на славу, щоб було радісно на душі. Ялинка прикрашена іграшками, виготовленими жителями села.
Скільки всього цікавого, приємного, багато гостей,  очікують Гринівчани в час новорічно-різдвяних свят. Жителі Гринівки завжди відкриті і те тепло, яке мають вони, ми передаємо для всіх, хто приїжджає в Гринівку.
Нарешті дочекалися…і свят, і грайливого сніжку, і морозів. Метушня, галас, веселий настрій, канікули, відпочинок, різдвяні колядки!!! Як не відчувати себе щасливим у ці дні!.
Всім приємних та веселих свят!!!
З повагою                                                                               Ніна Хмелівська