Свято осені у Лесівському НВК Старобогородчанської ОТГ

Дата: 25.11.2016 14:16

Кружляючи в повітрі легким вітерцем, завітала пані Осінь до Лесівського НВК. ЇЇ на святі з нетерпінням чекали учні початкових класів. Вихованці декламували вірші, співали і танцювали. Свято продовжили виставкою осінніх композицій. Кожен клас приготував вироби з природних матеріалів на осінню тематику. Переможців на святі не визначали, оскільки всі роботи були по-своєму неповторні. Батьки приймали активну участь у підготовці до свята. З особливим смаком був прикрашений клас, що додало святу особливої атмосфери. Всі почувалися, наче в справжній осінній казці. Свято Осені нікого не залишило байдужими і подарувало учасникам гарний настрій та незабутні враження.