Засідання круглого столу у м.Хмельницькому

27 жовтня 2016 р. у Хмельницькому університеті управління та права, староста с. Лесівка Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади Сем’янів  Галина Іванівна, брала участь у засіданні круглого столу на тему: «Місцеве самоврядування, як основа сталого розвитку».

Захід відбувся за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, за ініціативи Хмельницької обласної адміністрації, Хмельницької обласної ради та Хмельницької Агенції регіонального розвитку.

Завданням  круглого столу було:

• обговорення  досягнення  ОТГ, існуючі проблеми в їх роботі, та шляхи їх вирішення;
  • формування спільного бачення необхідного  для активізації процесу децентралізації в Україні;
  • роль старост в процесі реалізації реформи ОМС;
  • підвищення поінформованості громадян щодо перебігу реформи ОМС , формування позитивної думки стосовно реформи.