Делегація Городенківського району відвідала Старобогородчанську ОТГ

19 липня 2017 року делегація Городенківського району відвідала Старобогородчанську об’єднану територіальну громаду з метою ознайомлення із функціонуванням закладів соціальної інфраструктури.

В поїздці взяли участь голови та депутати сільських рад, активісти, а також представники громад Городенківського району.

Семінар організовано керівником Центру сприяння розвитку місцевого самоврядування в області Русланом Панасюком. Сільський голова Ярослав Здерка розповів про позитивні зрушення в селах громади після об’єднання та відповів на багаточисельні запитання учасників зустрічі.

На  прикладі нашої громади гості з Городенківського району побачили конкретні результати від проведення реформи з децентралізації та створення об’єднаної громади, яка має більше повноважень, фінансові ресурси, та вирішує сама питання роботи закладів соціальної сфери, освіти, медицини та культури.