Квітни мово, наша рідна, захід до дня української писемності і мови у бібліотеці с. Гринівка

Цвіти і смійся, рідне слово!

У серці щирому звучи!

Моя чарівна, рідна мово,

Лети над світом, не мовчи!

У Гринівській бібліотеці-філіал відбувся захід до дня української писемності і мови під назвою «Квітни мово, наша рідна». Ведучі заходу Ірина Прімачова та Ольга Надрага розповіли дітям про українську мову - «Земля українська стародавня, така ж давня і наша мова. Учені довели, що вік нашої мови – 7 тисяч років. З покоління в покоління в часи розквіту та падіння передали нам предки цей скарб. Народ плекав рідну мову у піснях, легендах, переказах.»

Вірші про рідну мову декламували найкращі читачі бібліотеки, а саме: Софія Іванчук, Анастасія Іванчук, Юлія Прімачова, Марина Прімачова, Володимир Гусак, Анастасія Гусак, Максим Федорів, Ліза Тимофійчук,
Аліна Надрага, Софія Гложик, Микола Гложик, Ростислав Андрунишин, Володимир Загірняк.

Мова – душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб. Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.

Завідуюча бібліотекою-філіал с.Гринівка

Галина Мойсюк