Підписання договору

19.01.2017 року відбулось підписання договору про співробітництво у формі делегування виконання окремих завдань між Старобогородчанською сільською радою ОТГ та Богородчанським територіальним центром соціального обслуговування.

Відповідно до ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про співробітництво територіальних громад", ЗУ "Про соціальні послуги", постанови КМУ №1417 від 29.12.2009 року., а також вирішення питань місцевогозначення та підвищення ефективності викорисання коштів місцевих бюджетів Старобогородчанська с/р ОТГ делегує Богородчанському територіальному центру соціального обслуговування виконання таких завдань:

- соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) одиноким непрацездатним громадянам за місцем проживання особи.