Відбулося засідання робочої групи щодо удосконалення послуги з поводження з твердими побутовими відходами

Дата: 20.07.2017 15:38

20 липня 2017 року в Старобогородчанській сільській раді ОТГ відбулося засідання робочої групи щодо покращення надання послуг населенню громади в рамках проекту «Децентралізація приносить кращі зміни та ефективність («DOBRE»). В засіданні взяли участь сільський голова Ярослав Здерка – керівник групи, заступник сільського голови Юрій Іванишин, секретар сільської ради Ірина Долотко, старости сіл Нивочин – Марія Морошан, Гринівка – Ніна Хмелівська, Скобичівка – Ірина Трінчук, інші члени робочої групи, а також представники проекту «DOBRE». Під час  засідання робоча група виконала пріоритезацію та рейтингування проектів щодо покращення надання послуг населенню громади з поводження з твердими побутовими відходами за допомогою запропонованих критеріїв, а також розпочали роботу над складанням Плану дій з даного питання.