ХI Міжнародна конференція з питань самоорганізації населення у м. Одеса

Дата: 06.11.2016 15:52

4-5 листопада 2016 року  в місті Одесі відбулась ХI Міжнародна конференція з питань самоорганізації населення. Тема конференції: «Самоорганізація – шлях до розвитку реформованих громад».

В конференції взяли участь: Ганна Тимків - заступник сільського голови Старобогородчанської ОТГ, Олексій Орловський - директор програмної ініціативи "Демократична практика" Міжнародного фонду "Відродження", Андрій Крупник - директор Одеського інституту соціальних технологій, Наталія Федорович - заступник міністра соціальної політики України, Беррі Рід - керівник проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)  в Україні "Децентралізація - шлях до кращих результатів та ефективності" (DOBRE), Антонелла Валморбіда, генеральний секретар Європейської асоціації місцевої Демократії (ALDA) Бельгія, Ірина Білоус - керівник проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні "ENGAGE", Юрій Піскалюк - менеджер програм Фонду Східна Європа, Наталія Гнатюк - виконавчий директор Фонду сталого розвитку "Стара Волинь", Сергій Карелін - експерт відділу бюджетної політики Центру "Ейдос" та інші.

На конференції були розглянуті такі питання:

1)   Залучення внутрішніх ресурсів громад до їхнього реформування та комплексного розвитку;

2)   Розвиток місцевої демократії в об’єднаних громадах;

3)   Стан нормативного та комунікаційного забезпечення реформи місцевого самоврядування.

Ганна Тимків ознайомила учасників  конференції з практичними аспектами залучення та участі  мешканців Старобогородчанської ОТГ у стратегічному плануванні та розвитку громади.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису