Івано-Франківська область, Богородчанський район

Завершується термін подання проектів у рамках програми «Бюджет участі Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади»

Дата: 28.03.2018 09:21

Старобогородчанська сільська рада ОТГ нагадує, що закінчується термін подання проектів громадських ініціатив у рамках  програми «Бюджет участі Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади». У зв’язку з тим, що останній день подання проектів припадає на суботу 31 березня,  прийом проектів буде проводитись у понеділок 02 квітня 2018 року до 17.00 год. за адресою Старобогородчанська сільська рада ОТГ с. Старі Богородчани, вул. Івана Франка, буд. 1 (відповідальні посадові особи: Іванишин Юрій, Лесів Іван), електронною поштою за адресою: st_bogorodchany@i.ua у вигляді відсканованого оригіналу документу або особисто.