Танцювальний коллектив сільського клубу села Гринівка зайняв третє місце на VI Міжнародному конкурсі-фестивалі хореографічного мистецтва STANISLAVIVDANSEFESTIVAL 2018

Дата: 23.04.2018 09:46

Дебют маленьких танцюристів - Гринівчан
на обласній сцені VI Міжнародного конкурсу-фестивалю хореографічного мистецтва
STANISLAVIVDANSEFESTIVAL 2018,
що відбувся 21-22 квітня 2018 року у Івано-Франківську.

Приємна звістка порадувала жителів Гринівки – дитячий танцювальний гурток “Перлинка”, що недавно створений при сільському клубі села Гринівка, 22 квітня 2018 року взяв участь у VI Міжнародному конкурсі-фестивалі хореграфічного мистецтва STANISLAVIVDANSEFESTIVAL 2018, який проводився в м.Івано-Франківськ,  на сцені академічного музично-драматичного театру ім. Івана Франка.
Усі учасники змагалися в 13-ти номінаціях: класичний танець, дитячий танець, танцювальне шоу, контемпорарі, джаз, модерн, народний танець, фольк, бальна хореографія, стріт-данс, хіп-хоп, диско та вільна танцювальна категорія.
Майстерність учасників оцінювало професійне міжнародне журі, яке очолював відомий український танцівник та хореограф Влад Яма.
Наші танцюристи показали себе у номінації “вільна танцювальна категорія” із хореграфічною композицією “Мрія”. У цій номінації  було представлено сім танцювальних колективів із різних областей України. І великою несподіванкою стало те, що наші діти посіли третє місце серед номінантів даної категорії.
Дитячий танцювальний гурток “Перлинка” села Гринівка Старобогородчанської ОТГ, керівником якого є  Николин Наталія Михайлівна, за участь та зайняте третє місце  в номінації “вільна танцювальна категорія”на VI Міжнародному конкурсі-фестивалі хореграфічного мистецтва STANISLAVIVDANSEFESTIVAL 2018, нагороджений кубком та дипломом   VI Міжнародного конкурсу-фестивалю хореграфічного мистецтва STANISLAVIVDANSEFESTIVAL 2018.
Це велика перемога!!! За Гринівку сьогодні говорили на обласній сцені!!! Це неперевершені відчуття гордості за наших дітей, за здобутки, які даються нам важко, але вони є…  Нам вдалося і попереду ще багато перемог!

З повагою староста                                                                                 Ніна Хмелівська