Старобогородчанська громада
Богородчанський район, Івано-Франківська область

На гостини до бібліотеки

Чудового весняного і, по-літньому, теплого дня гамірно було в книгозбірні с.Нивочин.  Це вихованці дошкільної групи Нивочинського НВК разом із своїми вихователями завітали в гості на свято під назвою «На гостини до бібліотеки", яке відбулося 2 травня 2018 року. Спільними зусиллями завідувачки бібліотекою Л.В.Павлюк та вихователів Т.В.Говери, Н.В.Дидич, помічника вихователя Н.П.Данилюк проведено знайомство дітей з бібліотекою. Дошкільнятам розповіли як з’явилася книга, ознайомили із правилами поведінки у книжковому домі та пояснили чому потрібно берегти книги. 
Хлопчики та дівчатка розказали бібліотекарю свої улюблені казки. Вони дружно відгадували загадки, були активними та проявили неабиякі знання під час проведення казкової вікторини, відгадуючи назви казок за малюнкам, та уривками,  грали в ігри.  Після перегляду улюбленого мультфільму більшості дітей «Свинка Пепа»" учасники заходу ознайомитись із книжковою виставкою «В гостях у казки».
Веселі дітки повернулись до дитячого садочку, а на згадку про зустріч залишилися світлини, враження, гостинці та бажання знову прийти до бібліотеки, адже любов до книги їм прививають вихователі.


 « повернутися до списку новин