Відбулася двадцята сесія Старобогородчанської сільської ради

Дата: 05.05.2018 14:03

04 травня 2018 року відбулася двадцята позачергова сесія Старобогородчанської сільської ради. Сесію відкрив та вів сільський голова Ярослав Здерка. В роботі сесії взяли участь секретар сільської ради Ірина Долотко, заступники сільського голови Юрій Іванишин та Іван Лесів, старости сіл, працівники виконавчого апарату сільської ради, представники громадськості. На розгляд сесії було винесено два питання:

• Про припинення юридичної особи Комунальний заклад охорони здоров'я «Старобогородчанська амбулаторія загальної практики, сімейної медицини» Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади шляхом реорганізації (перетворення) у некомерційне комунальне підприємство";
  • Пропозиції до переліку проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році в Старобогородчанській  об’єднаній територіальній громаді.

Депутати Старобогородчанської ОТГ проголосували за такі проекти:

• Капітальний ремонт частини дороги від  вул. Б.Хмельницького, вул. Тиха, вул. Шевченка  в селі Старі Богородчани Старобогородчанської сільської  ради об’єднаної територіальної громади Богородчанського району Івано-Франківської області.
  • Капітальний ремонт Старобогородчанської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.
  • Капітальний ремонт приміщення ФАП в с.Гринівка Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади  Богородчанського району Івано-Франківської області (в межах заходів комплексного енергозбереження).
  • Капітальний ремонт частини дороги по вулиці М. Грушевського в с. Скобичівка.
  • Капітальний ремонт приміщень будинку культури в с.Нивочин Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади в Івано-Франківській області (в межах заходів комплексного енергозбереження).