Свято Матері «Матінко моя єдина – ти для мене цілий світ!»

20 травня 2018 року в Старобогородчанському Будинку культури відбувся святковий концерт присвячений Дню Матері «Матінко моя єдина – ти для мене цілий світ!»

На радісній та веселій ноті розпочали свято молодші учні Старобогородчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Р.І. Момот). Зворушливі та щирі пісні лунали у виконанні Діани Проць, Надії Холівчук, Тані та Богдана Пилипів, соло на бандурі Анастасії Мартинюк, дуету сестричок Оксани та Христини Барабаш, ансамблю бандуристів (керівник І. Д. Козоріз). Незалишив глядачів байдужим і виступ вокально-інструментального ансамблю, вокальної групи та хору  Старобогородчанської ЗОШ І-ІІІ ст.  (керівник О. О. Соловей). Життєрадісні та тужливі хореографічні композиції дарував зразковий танцювальний колектив  «Бойківчанка» (керівник Н.І. Пилипів). Запальні і пристрасні  латино-американські танці демонстрували вихованці ведучої свята Василини Барабаш. Підготували невеличку сценку та теплі слова вдячності своїм матерям дівчата з молодіжної ради  Старобогородчанської ОТГ (голова  Л.Клим'юк).

Мама! Найдорожче слово в світі!  Де б не був ти, що б не робив, назавжди вона твій шлях освітить ніжним серцем відданим тобі. Вклонімося, люди, матерям  своїм, чиїм теплом навіки ми зігріті!

Директор  БК

с.Старі Богородчани                                                                                                       Г.Озар