"Веселковий світ дитинства" у селі Гринівка

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2018 року для дітей села Гринівка відбулося свято «Веселковий світ дитинства», організоване сільською бібліотекою.
Ведуча свята Ірина Гложик, вчитель Гринівської  ЗОШ І-ІІ ст., ознайомила дітей з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини. Юлія Прімачова, випускниця Гринівської школи поділилася своїми роздумами про цікавий та веселий світ дитинства.
Вірші про дитинство декламували найактивніші читачі Гринівської бібліотеки: Валерія  Цюрпіта, Соломія Вагіль, Ліза Тимофійчук, Софія Гложик, Марина Прімачова, Микола Гложик, Ірина Панасюк, Михайло Гуцул.
Завідуюча сільським клубом Ольга Надрага провела цікаву вікторину під час якої загадувала дітям загадки і за кожну правильну відповідь вручала солодкі подарунки.
В рамках свята також відбувся конкурс малюнків та інші цікаві конкурси,  в яких діти з задоволенням брали участь та вигравали призи.