Супермама

Дата: 06.06.2018 12:22

Цієї неділі, 03 червня в Старобогородчанському Будинку культури відбулася конкурсно - розважальна програма «Супермама». Конкурс проходив у чотири етапи: «Візитка», «Таланти», «Інтелектуальний» та «Сімейний FamilyLOOK». Здібності, вміння бути найкращою, демонстрували 8 пар матусь зі своїми дітьми. Це було справжнє велике дійство та висока конкуренція, і не просто було визначити лідера.  У складі журі  були: заступник голови Старобогородчанської ОТГ Ю. Я. Іванишин, керівник зразкового танцювального колективу «Бойківчанка» Н. І. Пилипів, педагог-організатор Старобогородчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів І. Р. Савіцька, журналіст часопису «Слово народу» Марія Момот та студентка університету ім. В. Стефаника Ірина Різак.

Кубок переможця конкурсу «Супермама» здобула сім'я Тимофійчук Наталії з синочком Олегом, 2-ге місце отримала сім'я Петренко Таня з донечкою Євою, а 3-тє місце дісталось сім'ї Білоус Ірині з донечкою Олександрою. Номінації отримали: «Артистичність» - сім'я Веретчак Оксана з донечкою Іванкою, «Скромність» - сім'я Лаврик Іванна з донечкою Марійкою, «Елегантність» - сім'я Петришин Василина з синочком Святославом, «Життєрадісність» - сім'я Савчин Віторія з донечкою Мар'янкою, «Енергійність» - сім'я Пилипів Інна з донечкою Євою. Поміж конкурсною частиною свої музичні, романтичні та радісні пісні звучали  у виконанні: Діани Проць, Софії Михащук, Богдана Романюка з села Підгір'я, дуетуТані і Богдана Пилипів, Яни Сапіжак та дуету «DABLSTORI» у складі Артема Карабіновича та Аліни Левицької з с. Дзвиняч. Запальний танець «На нашій Україні» дарував зразковий танцювальний колектив «Бойківчанка» (кер. Н.І.Пилипів). Художнє оформлення сцени,  оголошення та номерів виготовили Марія та Олександра Воронич, Андріана Озар та Оксана Барабаш, за звукорежисерський пульт відповідали Юрій Яців та Василь Попадич.  Для кожної сім'ї знайшла особливий підхід та творчий потенціал, майстерно зробила постановку кожного виходу учасників чарівна ведуча Василина Барабаш. Майже два місяці учасниці готувалися до конкурсу і доказали, що заради своїх дітей можуть багато здобути та досягнути.  Адже, бути мамою  – це велике щастя.

То ж, бажаю всім відчути материнське тепло та турботу!

Директор БК  с. Старі Богородчани                                                                      Галина Озар