Старобогородчанська громада
Богородчанський район, Івано-Франківська область

Нарада з питань охорони праці у Старобогородчанській ОТГ

12 травня 2018 року в Старобогородчанській сільській раді ОТГ відбулася розширена нарада з питань охорони праці в громаді, за результатами перевірок, що відбувалися протягом квітня-травня цього року у Старобогородчанській загально-освітній школі І-ІІІ супенів, Старобогородчанській амбулаторії загальної практики сімейної медицини та безпосередньо Старобогородчанській сільській раді об’єднаної територіальної громади. В нараді взяли участь керівництво об’єднаної територіальної громади, старости сіл, керівники закладів освіти, культури, охорони здоров’я., а також представники Управління Держпраці в Івано-Франківській області начальник відділу нагляду в АПК та СКС Михайло Ковалюк та головний інспектор Марія Возняк.
Вони  акцентували увагу присутніх на необхідності утримання в технічно-справному стані і безпечній  експлуатації електро і газового господарств, об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства, котельних установок, організації роботи з питань охорони праці, навчання та інструктування працівників з питань  охорони праці. При цьому особливу увагу було звернуто на використання повноважень об’єднаної територіальної громади, які передбачені ст. 35 Закону України «Про охорону праці».
Михайло Ковалюк також навів приклади нещасних випадків, які трапились через недотримання нормативно-правових актів з питань охорони праці в суб’єктів господарювання соціально-культурної сфери та про понесену  відповідальність посадових осіб, які визнані винуватими в  їх допущенні. В кінці наради посадовими особами Управління були надані ґрунтовні відповіді на численні запитання її учасників.
За результатами перевірки та наради відділом нагляду в АПК та СКС будуть розроблені рекомендації щодо організації роботи з охорони праці в об’єднаних територіальних громадах.


 « повернутися до списку новин