День села Старі Богородчани.

Дата: 18.07.2018 08:36

15 липня 2018 року на сільському стадіоні відбулося спортивно-масове та культурно-мистецьке свято День села «Я всім серцем люблю моє рідне село».  Зранку по всіх храмах пройшла свята літургія. На на сільському стадіоні відбулися традиційні спортивні змагання з міні-футболу та волейболу серед дорослих та молодших вуличних команд.
З п'яти дорослих команд у турнірі з міні-футболу здобули :
I місце- команда юнаків (капітан Іванків Віталій);
II місце –команда «Долішня-Ринок» (капітан Кривко Іван);
III місце команда «Центр»(капітан Присяжний Андрій).
На  змаганнях  з міні-футболу серед молодших команд взяли участь 4 команди:
I місце здобули «Заріччя» (капітан Здерка Андрій);
II місце – «Ринок» (капітан Михайлів Арсен);
III місце – «Горішня» (капітан Дашко Захар);
IVмісце «Скобичівка» (капітан Гошівський Андрій).
У змаганнях з волейболу взяли участь 4 вуличні  команди, де
I місце здобула команда «Долішня» (капітан Веретко Володимир)
II місце – «Центр»  (капітан Мисів Іван);
III місце-«юнаки» (капітан Іванків Віталій);
Переможці та призери змагань отримали свої заслужені нагороди.
Святкові урочистості розпочав церковний хор Української Греко-Католицької Церкви Різдва Пресвятої Богородиці (регент Козоріз І.Д.).   Старобогородчанську громаду благословили священики о. Любомир (настоятель УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці) та о. Анатолій (настоятель УПЦ КП Св. Юрія).Учасники свята хвилиною мовчання вшанували усіх,  хто загинув  у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність нашої держави.  З вітальним словом до громади звернулися  заступник голови Богородчанської РДА  Василь Поштарюк та  депутат обласної ради Марія Рудик.  Цінні подарунки від сільської ради отримали наймолодший та найстарший житель села, наймолодша та найстарша подружні пари та іменинники.
Місцеві виконавці та гості свята подарували жителям громади святковий концерт, ведучими якого були Василина Барабаш та Андрій Григоровський. Пісенні вітання лунали від Діани Проць, Олега Іридчина, Христини Анійчин, Мар'яни Гутич,Надії Холівчук, Валерії Маслій, Марійки Кенюк та Юлії Костей з села Підгір'я, дуетів Іванни та Марійки Лаврик,Оксанита Іванни Веретчак, а також Наталії та Олега Тимофійчук, вокально-інструментальний ансамбль «Квінс» (керівник Олександра Соловей). Спеціальний сюрприз для молоді був виступ подружнього дуету «Ізі-бенд» з Івано-Франківська. Запальні та пристрасні латино-американські танці дарували учасники клубу спортивно-бального танцю «Фантазія» та танцювального гуртка Старобогородчанського Будинку культури (керівник Василина Барабаш).Неперевершені наші супер-мами і супер-діти підготували захоплюючий танцювальний виступ. Особливого колориту, автентики та вишуканості додав святу показ вишиванок (поставка виходів Василини Барабаш). Подяки  за участь у параді вишиванок від сільської ради Старобогородчанської ОТГ та символічні калачі отримали сім'ї Канюс, Дякун, Петришин, Лисюк, Бойко, Воронич, Веретчак, Лаврик, Пилипів, Бойко, Вередюк, Петренко, Долотко, Христина та Оксана Барабаш, Андріана Озар, Вікторія Максимів, Аліна Ковалюк, Валентина Тимків, Іра Дідух, Лілія Магдій, Павло Сидоркін, Артур Мороз, Юрій Почанін та Андрій Полек. Флеш-моб під мікс сучасних українських пісень виконали наші юні та молоді дівачата (керівник Василина Барабаш). Традиційно розігрувалась лотерея. На святі працювали атракціони, виїздна торгівля, майстер аквагриму. Навпроти сцени, зліва була спеціально облаштована фото-зона у стародавньому українському стилі. А ще глядачі мали зможливість розпалити ватру і разом з Володимиром Канюком поспівати улюблених українських пісень.  Для дітей розважальну програму провели аніматори свята. Молодіжна рада провела цікаву битву фарбами холлі, а вилучені кошти будуть передані волонтерам для допомоги воїнам, що перебувасють в зоні бойових дій на Сході нашої держави.
Також відбулася дискотека для молоді під відкритим небом.
Сільська рада висловлює слова вдячності за спонсорську допомогу підприємцям та не байдужим людям села Воронич Наталії, Ярич Василю, Карояні Віктору, Гедзик Михайлу, Федорко Василю, Батурі Володимиру, Бабінець Руслану, Луканюк Тетяні, Лаврик Володимиру, Магдій Михайлу, Попович Володимиру, Гашенюк Ігорю, Анійчин Ірині, Зубик Роману, Пилипів Тетяні, Петришин Володимиру, Богородчанському молокозаводу.