Організаційна зустріч з експертами проекту "ДОБРЕ" з питань місцевого економічного розвитку

Дата: 26.07.2017 16:07

26 липня 2017 року Старобогородчанську об’єднану територіальну громаду відвідали експерти з економічного розвитку проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні «Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності» (ДОБРЕ)».
У організаційній зустрічі з визначення потреб в місцевому економічному розвитку громади взяли участь сільський голова Ярослав Здерка, заступники сільського голови Юрій Іванишин та Іван Лесів, секретар сільської ради Ірина Долотко, депутат сільської ради, підприємець Михайло Каратніцький, старости сіл, працівники сільської ради.
Учасники засідання обговорили перспективи розвитку економіки громади та вирішили створити робочу групу з економічного розвитку Старобогородчанської ОТГ.