Відзначення 204-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка

Дата: 13.03.2018 16:34

Щовесни, коли тануть сніги

І на рясті просяє веселка.

Повні сил і живої снаги

Ми вшановуєм пам'ять Шевченка

З нагоди відзначення 204-ї річниці з дня народження Кобзаря Т.Г.Шевченка 11 березня в Старобогородчанському Будинку культури, відбувся літературно-музичний вечір «Його душа, його пісня,  невмре, не загине».

У світ творчості та торкнутися його нелегкої долі запросила та розповіла ведуча Василина Барабаш.

Для глядачів прозвучали соло на бандурі «Думи, мої думи» у виконанні Анастасії Мартинюк (викладач Саджавської музичної школи Ірина Козоріз), соло на гітарі «Минають дні, минають ночі» у виконанні Олега Іридчина, пісня  «Така її доля» у виконанні Тетяни Барабаш, пісня  «Зоре моя вечірняя», яку виконала  Софія Михащук та пісня «Зацвіла в долині червона калина» у виконанні ансамблю «Форте» Богородчанської дитячої музичної школи (художній керівник Софія Михащук).

Зворушливу інсценізацію поеми «Катерина» представили Марійка Герасим, Олеся Олексин та Андрій Григоровський. Ліза Озарко декламувала уривок з вірша «причинна», а танцювальний гурток виконав хореографічну композицію «Тополя» (керівник Василина Барабаш).

Той, хто живе за Шевченковим словом може вважати себе істинним українцем та патріотом своєї країни. Минають роки, змінюються покоління, але твори великого Кобзаря завжди будуть для нас актуальними. Тож не втрачаймо та бережімо величний дух нашого генія!

Директор Будинку культури

села Старі Богородчани                                                                                  Озар Г.Б.