Візит до Старобогородчанської ОТГ начальника ГТУ юстиції в Івано- Франківській області  Андрія Гайди та заступника директора Регіонального центру  з надання БПД Володимира Ковальчука

09.08.2017 року до Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади із консультаційним  візитом  завітали начальник Головного територіального  управління юстиції в Івано- франківській області  Андрій Гайда та заступник директора Регіонального центру  з надання БПД Володимир Ковальчук.

За участі сільського голови Ярослава Здерки , заступника сільського голови Івана Лесіва  та державного реєстратора ЦНАП старобогородчанської ОТГ Марії Макар було обговорено питання щодо запровадження нового проекту «сільський нотаріат»та інші актуальні позиції щодо продуктивного розвитку територіальних громад.