Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

У закладах освіти Старобогородчанської ОТГ з 23 по 27 жовтня проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Під час якого проведено багато цікавих заходів відповідно до розробленого плану. З учнями проведено бесіди, рольові та дидактичні ігри, спортивні розваги, практичні заняття спрямовані на формування у дітей цілісного  ставлення до власного здоров’я та життя, поліпшення якості роботи з питань особистої безпеки та захисту життя. Вони повторили правила поведінки на вулиці та переходу дороги в безпечних місцях; правила поводження з вогнем,  небезпечними речами та речовинами. Також діти взяли участь у створенні колажів на різну тематику з БЖД. Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна і повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь,  навичок, які закладаються сьогодні, обов’язково знадобляться в майбутньому. Для учнів цей тиждень пройшов корисно, повчально і цікаво.