Про скликання сімнадцятої чергової сесії сільської ради сьомого демократичного скликання.

Дата: 11.10.2017 19:09

Старобогородчанська сільська рада ОТГ повідомляє

про те, що відповідно до розпорядження сільського  голови   від 10 жовтня 2017  року № 77 "Про скликання сімнадцятої  чергової сесії сільської ради сьомого демократичного скликання»,

20 жовтня 2017 року о 14.00 год.

в залі засідань сільської ради відбудеться сімнадцята чергова сесія сільської ради сьомого демократичного скликання, з наступним порядком денним:

1. Про затвердження Порядку призначення керівників загальноосвітніх навчальних закладів та навчально-виховних комплексів Старобогородчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади
  2. Про затвердження «Антикорупційної програми Старобогородчанської сільської ради  об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки»
  3. Про затвердження «Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Старобогородчанській сільській раді об’єднаної територіальної громади та її виконавчих органах»
  4. Про утворення відділу ЦНАП Старобогородчанської сільської ради ОТГ.
  5. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які  надаються через відділ ЦНАП Старобогородчанської сільської ради ОТГ.
  6. Про затвердження змін у міжсесійний період.
  7.  Розгляд земельних питань

8. Різне.

На сесію сільської ради запрошуються:

• депутати Старобогородчанської сільської ради ОТГ;
  • члени виконкому Старобогородчанської сільської ради ОТГ;
  • керівники установ, організацій, підприємств Старобогородчанської сільської ради ОТГ;
  • заступники сільського голови Старобогородчанської сільської ради ОТГ;
  • старости Старобогородчанської сільської ради ОТГ;