Старобогородчанська громада
Богородчанський район, Івано-Франківська область

Тренінг Антикорупційні механізми для ОТГ

01.08.2017 року та 02.08.2017 року представники  Старобогородчанської об'єднаної територіальної громади взяли участь у дводенному навчанні "Антикорупційні механізми в ОТГ". На якому розглядались такі питання:

Що таке корупція? Як вона виглядає на місцевому рівні? Чому необхідно боротися з корупційними проявами? Аналііз бюджету громади і корупційні ризики. Бюджетні процеси та прозорість бюджету. Антикорупційна експертиза ппроектів актів і діючих актів місцевого значення. Державні закупівлі в ОТГ. Використання E-Data та Prozorro. Наглядові ради комунальних підприємств, вимоги до  прозорості та підзвітності роботи. Запобігання та врегулювання конфлікту інтереесів в діяльності органів місцевого самоврядування ОТГ.

Шляхом обговорення, дійшли висновків, що приорітетними для нашої громади є впровадження наглядових рад при комунальних підприємствах, створення антикорупційних рад та напрацювання унікальної для ОТГ антикорупційної програми.

Проект “Запобігання корупції в об'єднаних територіальних громадах” здійснюється Громадським партнерством "За прозорі місцеві бюджети" в рамках програми DOBRE« повернутися до списку новин