Старобогородчанська громада
Богородчанський район, Івано-Франківська область

Семінар-тренінг «Планування місцевого економічного розвитку із залученням громади. Реалізація стратегії»

Сьогодні 10 березня 2017 року у Старобогородчанській об’єднаній територіальній  громаді відбувся семінар-тренінг «Планування місцевого економічного розвитку із залученням громади. Реалізація стратегії». На якому  були присутні предстиавники органу місцевого самоврядування, старости сіл Старобогородчанської с/р ОТГ, депутати Старобогородчанської с/р ОТГ, лідери та активні учасники життя громади, представники громадських організацій та бізнесу Старобогородчанської ОТГ.

Захід проходив в рамках реалізації пректу  «Голос громади в місцевому самоврядуванні» в Івано-Франківській області відповідно до Угоди про субгранд №17-DOBRE-04-RCSO, укладеної між Global Communities  та громадським центром «Ділові ініціативи» в рамках програми «Децнтралізація приносить кращі результати та ефективніст» (DOBRE), що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).
На семінарі розглядались такі питання:
-         Що таке місцевий економічний розвиток і чому його розуміння є важливим для розвитку громади? Еволюція місцевого економічного розвитку  та сучасні світові тенденції. Важливість залучення громади до планування місцевого економічного розвитку.
-         Як працює місцевий економічний розвиток? Деякі світові та українські практики запровадження моделей місцевого економічного розвитку. Планування місцевого економічного розвитку. Використання СВОД аналізу для планування місцевого економічного розвитку.
-         Практичне завдання для роботи у групах. Всі  учасники були розділені на групи по населених пунктах, які вони представляють.
-         Презентація результатів напрацювань кожною групою.
-         Моделі місцевого економічного розвитку. Роль різних груп учасників громади в формуванні моделей місцевого економічного розвитку. Піраміда партнерства та синергія участі.
-         Підсумки семінару – тренінгу.
   

 « повернутися до списку новин