Старобогородчанська громада
Богородчанський район, Івано-Франківська область

Першовересень у Старобогородчанській об'єднаній територіальній громаді

Перше вересня – це день знань, це свято змін, свято пізнання нового та невідомого. Цей день завжди буде світлим і радісним, найбільш очікуваним святом не лише для тих, хто вперше переступить поріг школи, а і для тих, хто знову сяде за парту та зробить черговий крок по довгій, але такій цікавій, повній відкриттів та досягнень, шкільній дорозі. Саме в цей день радісними та галасливими голосами дітей знову наповняться світлі класи шкіл.

1 вересня 2016 року у всіх школах Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади  відбулось свято Першого дзвоника. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, нових звершень, самостійного життя.

Перший дзвінок у Старобогородчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів пролунав для 354 учнів.

Свято розпочали ведучі, які запросили на урочисту лінійку іменинників свята – 50 маленьких першокласників.

З Днем знань школярів, вчителів та батьків привітали: директор школи Гринишин Т.І., священики о.Любомир та о.Анатолій,  голова об’єднаної територіальної громади  Здерка Я.М., керівник секретаріату Богородчанської районної ради Ю.Я. Іванишин.

У ході свята виступили: першокласники, Ніна Канюс, яка привела у перший клас своїх трійнят – Діану, Іванну та Володю,

гості свята – першокласники 1991 року – першого року незалежності України.

Хореографічну композицію «Моя єдина Україна» подарували присутнім учасники шкільного танцювального колективу «Бойківчанка».

Завершилося свято піснею про Україну у виконанні учнівського хору. 

Із лінійки до своїх класів, на перший урок, першачків покликав срібноголосий шкільний дзвоник. 

Після урочистої лінійки священики освятили новий шкільний автобус, придбаний Старобогородчанською об’єднаною територіальною громадою.

   Свято Першого дзвоника у закладах освіти Старобогородчанської об'єднаної громади було сповнене хвилюючими моментами. Після закінчення свята Першого дзвоника, всі учні школи були запрошені на перший урок.

 « повернутися до списку новин