Старобогородчанська громада
Богородчанський район, Івано-Франківська область

«Кращі практики надання адміністративних послуг в малих громадах України, Вірменії, Грузії, Молдови»

25 - 26 квітня 2017 р., у м. Києві відбулась МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Кращі практики надання адміністративних послуг в малих громадах України, Вірменії, Грузії, Молдови», що проводиться Проектом «Реформа управління на сході України», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, спільно з Мінекономрозвитку та Мінрегіонбудом.

На  заході  були  присутні:  заступник Міністра Мінекономрозвитку Михайло Тітарчук, диретор департаменту Мінрегіонбуду Попова Лілія, голова Держагентства з питань електронного урядування Риженко Олександр, представники інших державних органів та громадянського суспільства, заступник сільського голови Старобогородчанської ОТГ  Ганна Тимків, очільники більше 50 об'єднаних територіальних громад, делегації Вірменії та Грузії.

Основною метою такого заходу є комунікація, обмін досвідом, обговорення та напрацювання спільного бачення щодо подальшого розвитку системи надання адміністративних послуг. Присутні представники проектів міжнародної технічної допомоги запевнили у своїй ресурсній та експертній підтримці реформи децентралізації, це реальна можливість для малих громад підняти на належний рівень стандарти надання адміністративних послуг та отримати новий поштовх для розвитку.« повернутися до списку новин