Привітання з Днем працівників культури

Шановні працівники культури!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Громада високо цінує ваш вагомий внесок у розвиток національної культурної скарбниці. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте нашу батьківщину, примножуєте її успіхи і досягнення.

Культурні здобутки і традиції нашого народу – це скарб, яким треба належно скористатися. Збереження та примноження цього спадку, шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого розвитку та творчої наснаги.

Творчих вам здобутків, миру, любові і злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання у такій необхідній справі на благо духовного збагачення нашої держави.

Сільський голова

Старобогородчанської ОТГ                                                                                                                  Я.М. Здерка